Burak ve Behlül kimdir?

Behlül Çoban ve Burak Sarhanlı,
Türkiye'de doğup büyümüş iki zanaatkar. Atölye Mağara ise, bu iki mağara adamının yeteneklerini epoksi reçine ürünleri üretmek için birleştirmek istemesiyle ortaya çıktı.

Atölye Mağara

Doğal ahşabın güzelliğini modern tasarım unsurlarıyla birleştiren özel ahşap ürünler sunmaktadır. Özellikle zeytin ağacı ve epoksi reçine kullanarak, duvar saatleri, masa ve sehpalar, gece lambaları ve daha fazlasını içeren ürün yelpazesiyle, her biri el yapımı ve mekanınıza özel bir dokunuş katmak için tasarlanmıştır. Mağazamızı gezerek gözünüze çarpan ürünleri keşfedebilir ve mekanınıza canlılık katmak için en özel parçaları seçebilirsiniz.

Siparişe Özel Ürünler

Özel istekleriniz veya tasarım fikirleriniz varsa, çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Size en iyi seçenekleri sunmak için buradayız. Eğer mekanınıza gerçekten benzersiz bir dokunuş katmak ve anılarınıza anlam katmak istiyorsanız, Atölye Mağara sizin için burada. Doğa, estetik ve yaratıcılığı birleştiren ürünlerimizi sizlere tanıtmak için heyecan duyuyoruz.

Neden Atolye Mağara?

Neden diğer alternatifler yerine Atolye Mağara'ı seçmelisiniz?

  DİĞERLERİ

Uluslararası Kalite Ödülleri

Yılın En Başarılı Epoksi ve Ahşap Tasarımcısı

Size Özel Ürünlerimiz

  • SİPARİŞE ÖZEL EL YAPIMI ÜRÜNLER

    Siparişiniz, çeşidi ve adedine göre en uygun ve kısa sürede kargoya teslim edilir.

  • KOŞULSUZ İADE

    Ürünlerimizden o kadar eminiz ki eğer memnun kalmazsanız 30 gün içinde sorgusuz sualsiz iade alıp paranızı iade garantisi veriyoruz.

  • GÜVENLİ VE TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ

    Tüm banka kartlarına 3 - 6 ay taksit imkanı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Burak Sarhanlı ile Röportaj

4. Uluslararası Kalite Ödülleri

Yılın En Başarılı Epoksi ve Ahşap Tasarımcısı Ödülü Bizim!